Burçak Plastik Sanayi ve Ticaret AŞ

Firmamız 1980 yılından bu yana Mutfak ve Banyo Aksesuarları,Tekstil Askı ve Aksesuarları alanında Burçak Plastik markasıyla hizmet vermektedir. Endüstriyel Temizlik Ekipmanları alanında FRL Freeline markası ile hizmet vermektedir. Konfeksiyon, iç çamaşırı, mayo, askı ve aksesuarlarını yüksek teknoloji ile donatılmış makina parkuru ve deneyimli kadrosu ile üretim yapan firmamız, iç piyasada hizmet verdiği seçkin firmaların yanı sıra ihracat yapan firmalar tarafından talep edilen askı ve aksesuarlarının üretimini de gerçekleştirmektedir. Askı ve aksesuarlarda 1.sınıf orijinal hammadde kullanan, her türlü siparişin kalıp ve imalat sürecini kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız; sürekli bulundurduğu stoklar sayesinde siparişlerinize her an cevap verebilecek kapasitededir.
 • 1.Sınıf Orijinal Hammadde Kullanımı
 • 32 senelik sektör tecrübesi

Biz Kimiz ?

 • Neden Burçak Plastik ?

  32 senelik sektör tecrübesi ile, plastik sektörüne yön veren firma olan fabrikamızda , öncelik müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı olarak çalışmalarını sürdüren Burçak Plastik, Avrupa'da da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

 • Misyonumuz

  Uluslararası sektörde tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer kuruluşlara örnek olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm plastik sektörüne en yüksek kalitede eşit hizmet vermek.

 • Vizyonumuz

  Toplumun her kesiminden insana yüksek kalitede hizmet sunmak, plastik sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.